vyhody

Aké výhody získam používaním LAUGARICIO APPky ?

Získavate každý mesiac prístup k novým a jedinečným zľavám

Informácie o zľavách v jednotlivých predajniach dostanete naraz priamo do Vášho mobilu. Nemusíte sledovať každú predajňu zvlášť a zisťovať, akú zľavu momentálne ponúka. Stačí si stiahnuť našu appku a máte kompletný prehľad o zľavách v centre a prostredníctvom QR kódov si uplatňujete svoje zľavy a špeciálne akcie.  

Nakupujete ešte výhodnejšie

Naše predajne ponúkajú pre členov klubu Laugaricio APPka neustále nové zľavy, špeciálne akcie a rôzne benefity. Iba s Laugaricio APPkou  vo svojom smartfóne nakúpite najvýhodnejšie na rôznych miestach.

Posielame Vám práve tie ponuky, ktoré Vás skutočne zaujímajú

Pokiaľ si priamo vo svojom profile vyberiete oblasti, ktoré máte radi, prispôsobíme Vám notifikácie na mieru a budete dostávať informácie iba o tých zľavách, ktoré sú pre Vás zaujímavé. Pokiaľ Vás zaujíma šport, máte domáceho miláčika a radi k nám chodíte na kávu, práve o novinkách a špeciálnych akciách v tejto oblasti Vás budeme informovať. Nechceme Vás spamovať informáciami, ktoré Vás nezaujímajú.

Súťažíte o množstvo zaujímavých cien

Pravidelne súťažíme o zaujímavé ceny. Čím častejšie u nás nakúpite, tým väčšia je Vaša šanca na výhru. Prehľad aktuálnych súťaží a cien nájdete na webe www.laugaricioappka.sk , alebo na prezentačných materiáloch v centre. Podmienky aktuálnej súťaže nájdete TU

Viete o všetkých podujatiach v našom centre so známymi osobnosťami ako prví!

Zmeškali ste Oteckov v Laugariciu? To už viac nehrozí! S našou Laugaricio APPkou sa dozviete o všetkých podujatiach, eventoch a výstavách ako prví! Vložte si ich do svojho kalendára a my Vám ich pripomenieme aj deň pred akciou, aby ste nezabudli.

Využívate výhody VIP členstva na našich eventoch

Sme radi, že navštevujete naše centrum kvôli zábave. Snažíme sa pre Vás pripravovať eventy, ktoré Vás zabavia a spríjemnia Vám deň. Ak sa chcete nechať rozmaznávať a užívať si VIP starostlivosť aj na našich eventoch, Laugaricio APPka je pre Vás vstupenkou k VIP výhodám na eventoch. Či už to bude pohár vína, špeciálne miesto na koncerte alebo drobná pozornosť, ktorú si vezmete domov, veríme, že Vás poteší. Stačí, aby ste mali Laugaricio APPku vo svojom mobile a ostatné už môžete nechať na nás.

Neplatíte žiadne poplatky

Laugaricio APPku si môže stiahnuť každý a zdarma. Stačí splniť podmienku, vek minimálne 16 rokov.

Medzi ponúkanými výhodami si každý nájde tú svoju

Chceli by sme vedieť, čo Vás zaujíma. Preto sa pýtame aj na Vaše preferencie. Každý z nás je jedinečný a my chceme urobiť všetko preto, aby bol každému poskytnutý skutočne individuálny prístup. Vy ste tu preto, aby ste povedali, či sa nám to darí. Pošlite nám podnet, záleží nám na Vašom názore. Tešíme sa na Vás!